WNIOSEK APLIKACYJNY

Ten dokument pobierasz, jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę, czyli w procesie certyfikacji przygotować swoją firmę do udziału w termomodernizacjach typu one stop shop.

Pierwszy krok to wypełnienie formularza, który znajduje się pod tym linkiem.

Pytania, które w nim zadajemy mają na celu poznanie Twojej firmy i konstruktywną rozmowę już na samym początku współpracy. 

 

Informacja o naborze testerów

Podmioty zainteresowane testowaniem usługi prosimy o wypełnienie wniosku aplikacyjnego z powyższego linku i przesłanie go na e-mail zgłoszeniowy. Pierwsze trzy podmioty zakwalifikowane zgodnie z Zarządzeniem dostępnym tutaj jako testerzy mogą podpisać umowę testowania usługi przygotowania firm wykonawczych do realizacji termomodernizacji wg standardów one stop shop, nie ponosząc żadnych opłat za udział w usłudze. 

 

 

Gdzie można przesłać uzupełnione Wnioski Aplikacyjne? 

Prosimy, aby wypełnione i podpisane formularze wysłać na adres email:

zgloszenia@kot-kompleksowa-obsluga-termomodernizacji.pl

 

Kontakt telefoniczny

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o telefon pod numer 534 23 23 66

Co dalej?                                      Prześlesz wniosek aplikacyjny...

A my niezwłocznie przejrzymy Twoje zgłoszenie.

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu tygodnia. Na podstawie wniosku aplikacyjnego oraz rozmowy wypełni krótki Kwestionariusz oceny wstępnej. 

Decyzja odnośnie dalszego postępowania zależy od wniosków z analizy w/w dokumentów.

Odpowiedź otrzymasz w postaci maila wysłanego na adres podany w Twoim formularzu. Kolejny krok to podpisanie sekwencyjnej umowy współpracy lub sugestie zmian, które warto wprowadzić w firmie. 


Regulamin

 

Podstawą naszej usługi jest regulamin, w którym prezentujemy nasze obowiązki, oczekiwania względem Państwa firmy oraz możliwy przebieg współpracy. 

Regulamin można przeczytać TUTAJ